Alışveriş sepetiniz boş.

Gazi Fishing

Gazifishing.com web sitemize hoş geldiniz. Ben Gazi ÖZATA.

Son 8 yıldır aktif olarak İstanbul boğazının akıntılı ve zorlu sularında başta Kurşun arkası balık avı disiplini olmak üzere zaman zaman yemli ve zaman buldukça çapari ile amatör balık avcılığı gerçekleştirmekteyim.

8 Yıllık amatör balıkçılık serüvenim boyunca çok balık tutmayı değil ne yaptığını bilerek, bilinçli bir şekilde avlanmayı kendime misyon olarak edindim. 

8 Yıl boyunca gerek sahada gerekse amatör balıkçılık alışverişlerinde edindiğim tecrübeleri gazifishing.com web sitesi ve Gazi Fishing youtube kanalı üzerinden değerli amatör balıkçılık hobidaşları ile paylaşmaktayım.

Gazifishing.com bir e - ticaret girişimi olarak faaliyetine başlamış olsa bile Eyüp / Alibeyköy de bulunan nacizane küçük işletmemizde zaman zaman siz değerli amatör balıkçı dostlarımızı misafir etmekteyiz.

Amacımız her ürünü değil, ihtiyacınız olanı ve ihtiyacınız olduğu kadar almanıza yardımcı olmaktır. Bizim için önemli olan müşterilerimizin çok alışveriş yapması değil, yapacağı av disiplinine göre en uygun malzeme ve ekipmanı sunabilmektir. Sizlerin satın aldıktan sonra kıyıda köşede çürümeye terk edeceği her ürün milli bir servet olup ülke ekonomimiz açısından büyük bir kayıp demektir. 

« Geri