Alışveriş sepetiniz boş.

Teslimat Koşulları

Siparişiniz onaylandıktan ve ödemeniz gerçekleştirildikten sonraki 1 hafta içinde kargo firmasına teslim edilir.

Olağanüstü durumlarda, resmi ve idari tatil günlerinde, alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. Bu durum size bildirilecektir.

Siparişinizi verdikten hemen sonra takip süreci başlayacaktır. Yapım aşamalarında ve kargoya verildiğinde siparişinizi takip etmek için Sipariş Takibi bölümünde ilgili siparişinizle ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Ürün hasarlı ise kargo görevlisine tutanak tutturulmalı ve ürün teslim alınmamalıdır. Geri gönderilmelidir. Ürünün hasarlı olması durumunda web sitemizdeki iletişim bölümünden bize yazarsanız yenisi ile değiştirilmesi için size yardımcı olacağız.

Teslim alınan ürünün hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. Teslimden sonra ürünün özenle korunması alıcıya aittir. Teslim alındıktan sonra tespit edilen, oluşan hasarların sorumluluğu gazifishing.com'a ait değildir.

Teslimat sırasında bizzat kendinizin adreste bulunmaması halinde, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Teslimat anında adreste kimsenin bulunmaması durumunda ise, kargo şirketi görevlisi size bir haber notu bırakacaktır. Haber notunun bırakılmasını takip eden iş günü itibariyle aynı adrese ikinci uğrama gerçekleştirilecektir. Kargo firmasının Müşteri Hizmetlerini arayıp evde siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirdikten sonra teslimat gerçekleştirilecektir

« Geri
Sepetim
 
GAZİ FISHING
Visa Logo   Visa Logo   Mastercard Logo   Troy Logo   Güvenli Ödeme Güvenli Alışveriş